Robienie zakupów Żywność

Kilka słów o zamiennikach kapsułek do Nespresso

Szukasz kapsułek kompatybilnych z Nespresso? Wejdź na http://tinyurl.com/t86p52b

Kapsułki do ekspresów Nespresso są jednymi z najstarszych w sprzedaży. Zostały opatentowane w Szwajcarii już w połowie lat 70-tych XX w. i od tego czasu stopniowo zdobywały kolejnych zwolenników. Współcześnie jest to marka znana na całym świecie, a ekspresy z tym systemem wytwarza wiele renomowanych firm.

Czy istnieją zamienniki kapsułek do ekspresu Nespresso?

Decydując się na kupno ekspresu opartego o system Nespresso, wiele osób zastanawia się, czy będzie ograniczona wyłącznie do zakupu kapsułek do kawy od jednego producenta. Nic bardziej mylnego. Patent na ten system wygasł kilka lat temu więc w tej chwili w sprzedaży dostępnych są dziesiątki różnorodnych kapsułek kompatybilnych z Nespresso, pozwalających cieszyć się napojami o ciekawych kompozycjach smakowych. Jedną z najbardziej znanych i rozpoznawanych w Polsce marek jest włoska Lavazza, wytwarzająca kapsułki z kawą Armonico i Delicato o umiarkowanej mocy, zawierające kompozycję kaw arabika z Ameryki Północnej, oraz bogate w smaku kapsułki DecaRicco i Vigoroso oparte na mieszance arabiki i robusty. Innym słynnym włoskim producentem kawy w kapsułkach do ekspresu Nespresso jest IlCafeItaliano, autor mocnych w smaku mieszanek arabiki i robusty o nazwach zaczerpniętych od włoskich miast, czyli Firenze, Venezia, Trieste i Roma. Zależnie od wybranego smaku, w tych kawach da się wyczuć aromaty prażonych orzechów, orzechów laskowych czy pieczonego chleba. Inni cenieni włoscy producenci, wytwarzający zamienniki kapsułek Nespresso to Między innymi Diemme (kawy Corpo, Anima Del Salvador czy Cuore bez kofeiny) i Italian Coffee (Caffè Macchiato Cortado, Nocciola, Sambuca, kawa z cykorii Cicoria, Crema czy Intense).

kapsułki kompatybilne z Nespresso także od rodzimego producenta

Kapsułki kompatybilne z systemem Nespresso wytwarza także rodzima firma Cafe Rene, która specjalizuje się w kawie espresso. Wytwarza ona kawy o intensywnym smaku, np. Ristretto, Lungo czy Milano, w tym również kawy aromatyzowane – Vanilla, Chocolate, Carmel i Hazelnut.

Opakowania sprzedawane w większości sklepów mieszczą na ogół 10 kapsułek z kawą. Natomiast dla klientów, kupujących kawę hurtowo, niektórzy producenci przygotowali także zestawy po 50 lub 60 kapsułek, które pozwalają jeszcze bardziej zmniejszyć koszt napoju. W przypadku, gdy kupujący ma obawy, czy dany produkt pasuje do posiadanego przez niego ekspresu, zanim wyśle zamówienie winien zwrócić się po uzupełniającą informację do właściciela sklepu.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]