Robienie zakupów

Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Szukasz etykiet na wódkę weselną? Odwiedź tę stronę

Zwyczaj ofiarowania prezentów na różnorodne okazje praktykowany jest od tysiącleci i od samego jego źródła jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, równie ochoczo przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Niemało osób nie potrafi wyobrazić sobie, aby nie wziąć butelki na urodziny, osiemnastkę bądź wesele. Jak jednak odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy inni zaproszeni przyniosą to samo?

Spersonalizowane etykiety weselne – butelka alkoholu jako niecodzienny upominek od nowożeńców

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stolikach, ale także przyjęło się, że nowożeńcy obdarowują swoich gości butelkami z alkoholem po zakończeniu przyjęcia. Taki podarek jest uważany za rodzaj wyrażenia podziękowania za przyjazd na ślub. Ale takie butelki z alkoholem mogą również stać się w wartościową pamiątką, której rodzina czy znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, gdy skończy się w niej alkohol. Trzeba spersonalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety weselne, na których można ulokować informację o podziękowanie za przybycie, imionach nowożeńców czy dniu i miejscu ślubu. Etykiety weselne można zamówić w przeróżnych barwach i wzorach, zatem bez trudu można znaleźć te, które będą harmonizować ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od imaginacji nowożeńców. Oczywiście personalizowane etykiety na bimber i inne alkohole można wykorzystać nie tylko podczas ślubu – są znakomite na wyróżnienie się na imprezie imieninowej bądź wieczorze panieńskim.

Spersonalizowane etykiety na butelki – ozdób własne alkohole

Etykietami z własnym napisem można dekorować butelki z domowej piwniczki. Jeżeli wytwarzasz własne nalewki, soki bądź wina i wręczasz je rodzinie czy też kolegom nawet bez okazji, możesz przystroić je kreatywnymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne typowej flaszki. Oprócz tego butelki można też oznaczać przy użyciu różnobarwnych kapsli oraz kapturków termokurczliwych.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]