Branża budowlana Robienie zakupów

Drzwi wejściowe drewniane – standardowe, dwuskrzydłowe i na wymiar

Potrzebujesz drzwi drewnianych zewnętrznych? Zobacz tutaj

Drzwi wejściowe mają kilka funkcji – zabezpieczają przed włamaniem się złodziei, izolują od zgiełku docierającego z dworu i ochraniają dom przed negatywnym oddziaływaniem czynników atmosferycznych. Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe? Czy warto zainwestować w drewniane drzwi zewnętrzne?

Drzwi zewnętrzne nie zniekształcają się

Kupno drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, które musi podjąć każdy posiadacz domu. Drewniane drzwi wejściowe ze względu na swoją solidność i cechy już od dawna cieszą się dużą popularnością. Ekologiczny surowiec wspaniale się prezentuje i można go wykończyć na różne sposoby. Poprawnie zbudowane drewniane drzwi wejściowe cechują się niewysokim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że w domu odczuwamy komfort cieplny, a przy tym opłaty za ogrzewanie są o wiele niższe. Kupując drzwi do domu wypada zwrócić uwagę na modele o grubości 92 mm ewentualnie 68 mm. Ze względu na swoje właściwości znacznym powodzeniem cieszą się szczególnie ocieplane drzwi zewnętrzne wytworzone z drewna trójwarstwowo klejonego – nie zniekształcają się i ciężko je uszkodzić, więc bardzo dobrze sprawdzają się w zabudowie jednorodzinnej. Współczesne wejściowe drzwi drewniane posiadają najlepsze uszczelki.

A może dwuskrzydłowe drzwi wejściowe na wymiar?

Na rynku znajdziemy też drzwi drewniane na wymiar, które są rekomendowane w razie posiadania nietypowych otworów na drzwi. Natomiast drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to oferta dla inwestorów, którzy kładą nacisk na nieprzeciętny design. Jeśli poszukujemy drewnianych drzwi dwuskrzydłowych na wymiar, warto skorzystać z usług producenta, który realizuje nietypowe projekty na zlecenie, a przy tym zapewnia kilkuletnią gwarancję na swoje produkty. W drzwi drewniane wstawia się efektowne szyby, np. witrażowe. Zamawiający mogą też wybierać spośród wielu rodzajów szyldów. Niezależnie od walorów estetycznych, wypada też zaakcentować inne cechy, którymi znamionują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Ciężko je wyłamać, bowiem obecnie coraz częściej wyposażone są w zabezpieczenia antywłamaniowe. Gwarantuje to domownikom znakomitą ochronę. Drzwi wejściowe dwuskrzydłowe mają także wielopunktowy zamek listwowy, a klient może zdecydować się na niski próg aluminiowy lub drewniany. W dzisiejszych czasach w toku produkcji drewnianych drzwi wejściowych używa się najwyższej jakości środków impregnujących, które osłaniają ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]