Branża budowlana Robienie zakupów

Drzwi drewniane wewnętrzne – dlaczego warto je wybrać?

Dowiedz się więcej o drzwiach wewnętrznych dwuskrzydłowych.

Drzwi drewniane wewnętrzne to nadal doskonałe rozwiązanie, wykorzystywane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach zaaranżowanych w tradycyjnym tonie. Jakie są zalety drzwi drewnianych? Prezentujemy najważniejsze parametry i opcję produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi wewnętrzne drewniane przetrwają przez wiele lat

Drewno to ekologiczny materiał, który prawidłowo pielęgnowany zachowa się w bardzo dobrej kondycji nawet kilkanaście lat, a wykorzystany jako element aranżacji mieszkania sprawia, że staje się ono przytulne i bardziej intymne. Obecna technologia pozwala znakomicie łączyć właściwości drewna z wymogami współczesnego nabywcy, co skutkuje powstaniem drzwi cechujących się gustownym wyglądem i dużą ergonomicznością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo odznaczają się niewielkim poziomem rozszerzalności (a więc nie wykrzywiają się) oraz właściwą izolacją termiczną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony dowolnym kolorem, lakierem bądź bejcą powoduje, iż tego typu drzwi odnajdziemy w pomieszczeniach przeróżnego rodzaju – zarówno zaprojektowanych w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, jak i mieszkaniach utrzymanych w stylistyce retro. U producentów znajdziemy drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z mahoniu, dębu oraz sosny, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, modele z progiem lub bez, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi oraz krocie innych wariantów, które zachwycają walorami estetycznymi i bardzo dobrze się prezentują przez wiele lat.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chcesz założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o nieszablonowych wymiarach lub niekonwencjonalnym formacie? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takim przypadku rekomenduje się zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą bezpłatny pomiar, profesjonalne doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na jednostkowe zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do indywidualnych potrzeb zamawiającego i np. wypełnić je szkłem – m.in. szybami witrażowymi, ornamentowymi czy piaskowanymi, co z pewnością podnosi ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne wewnętrzne drzwi drewniane mogą być także zaopatrzone w zamek w postaci wkładki, a w przypadku drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]