Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Części zamienne do Renault kupuj w profesjonalnym sklepie

Znajdź części do Renault

Auta Renault wciąż są w Polsce popularne. Tylko w 2014 r. liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, a także kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad 3500 pojazdów Megane oraz 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na łatwo dostępne części do Renault. Dużym zainteresowaniem klientów cieszyło się także Renault Clio – we wskazanym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Masz już wymarzony samochód i pragniesz jak najporządniej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są dostępne w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich odnaleźć elementy silnika, nadwozia, podwozia oraz układu chłodzenia, jak i wiele innych. Z opinii użytkowników wynika, że najczęściej psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego elementu uskarżają się właściciele Clio. Kłopoty podobnej natury mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Regularne przeglądy techniczne i wymiana najszybciej niszczących się elementów eksploatacyjnych to gwarancja wieloletniego użytkowania samochodu tej marki. Oferowane w sklepach internetowych elementy są dedykowane zarówno dla profesjonalnych warsztatów, jak i osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niedziałające elementy.

Dane adresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]