Robienie zakupów

Chcesz zamówić wyśmienite wino online? Sprawdź ofertę sklepu Winnica

Szukasz wina online? Wejdź na https://tinyurl.com/ygzxjgta.

Wino to nieodzowny współtowarzysz wytwornych obiadów, istotnych wydarzeń oraz rodzinnych imprez okolicznościowych. Istnieje tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je tłoczy, a gama aromatów, smaków i różnica cen pomiędzy poszczególnymi rocznikami oraz gatunkami jest bodaj największa wśród świata trunków alkoholowych.

Sprawunki w markecie czy sklep z winem – co wybrać?

Wybierając wino dla własnej przyjemności lub planując dużą uroczystość przeważnie sięgamy po trunki oferowane w pobliskim markecie. Kupimy tam najpopularniejsze wina w rozsądnej cenie, jednak raczej nie oferowane są tam trunków o naprawdę niecodziennym aromacie. Oprócz tego nieraz podczas zakupów jesteśmy skazani jedynie na dane z etykiety, bowiem personel sklepu najczęściej nie dysponuje stosowną wiedzą, żeby doradzić w wyborze właściwej butelki. Osoby, którym zależy na optymalnym doborze wina pod planowane danie lub które pragną próbować nowych, interesujących gatunków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów zajmujących się głównie sprzedażą wina.

Krakowski sklep z winem – wino, degustacje oraz szkolenia

Specjalistyczny sklep Winnica w Krakowie posiada w sprzedaży nie tylko starannie wybrane wino z każdego zakątka świata (m.in.. z Hiszpanii czy ze Słowacji, ale także miody pitne, cydry i nalewki oraz ręcznie wytwarzane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu dostępne są również 10-litrowe wina Bag in Box, które rewelacyjnie nadają się na spotkania z pokaźną liczbą gości i których zaletą jest rozsądny stosunek ceny do objętości i jakości napoju. Winnica sama sprowadza wina, dlatego dostępne są tu alkohole nie spotykane zwykle na lokalnym rynku. Winnica organizuje również degustacje oraz szkolenia, a na specjalne zamówienie wyszukuje i ściąga do Polski perfekcyjne na podarunek wina rocznikowe. Na stronie sklepu można zamówić wino online, jak również skorzystać z niecodziennej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na dostarczeniu bliskiej osobie prezentu z butelką wina.

Dane adresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]