Branża budowlana Robienie zakupów

Chcesz wykonać drzwi drewniane na wymiar? Zamów je u producenta

Sprawdź, gdzie nabyć drzwi drewniane, wejdź na www.oknostol.com.pl

Oknostol to firma, która może pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w wytwarzaniu wszelkiego typu elementów okien i drzwi drewnianych. Lata obecności na polskim rynku sprawiło, iż jej specjaliści gwarantują konsumentom wysoką jakość obsługi klienta oraz wytwarzanych produktów. Okna firmy Oknostol charakteryzuje nie tylko ich trwałość, ale również najwyższa funkcjonalność, uzyskane dzięki zastosowaniu w trakcie ich wytwarzania innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdziemy także drzwi zewnętrzne i wewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy opracowaniu, produkcji i składaniu modułów stolarki otworowej specjalistom firmy przyświeca troska o osiągnięcie kilku ideałów: najwyższej jakości produktów, pełnego komfortu ich użytkowania, absolutnego bezpieczeństwa oraz satysfakcji klienta.

Oknostol – producent okien i drzwi

Oknostol jako producent drzwi drewnianych oraz okien wyróżnia się wysoką troską o jakość swoich produktów. Drzwi drewniane na wymiar oferowane przez tę firmę to świetny wybór dla klientów, którzy poszukują nietypowych, ale solidnych i całkowicie funkcjonalnych produktów. Zapewniają one lokatorom wysoką wygodę – efektywnie odgradzają od zgiełku z zewnątrz oraz tworzą doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego upału. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj dużą wagę przykłada również do kwestii bezpieczeństwa własnych produktów, dlatego są one zaopatrzone w nowoczesne zabezpieczenia antywłamaniowe. Całość dopełnia ich nieprzeciętna, interesująca stylistyka. Drzwi drewniane Oknostol utrzymują przez długi okres zarówno swoją funkcjonalność, jak i zalety wizualne, gdyż wytwarzane są wyłącznie z materiałów najwyższej klasy.

Producent drzwi drewnianych – nieodpłatne konsultacje

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne producent z Małopolski daje się zauważyć także w sferze obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują nieodpłatne doradztwo przy wyborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów na miejscu, co da pewność, iż założenie drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast sposobność zlecenia wyprodukowania drzwi drewnianych na wymiar według ich osobiście przygotowanego szkicu, bezbłędnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Odnosić się to nie tylko metoda wykończenia skrzydła i ościeżnicy, ale również ich formatu.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]