Robienie zakupów Zagadnienia motoryzacyjne

Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Potrzebujesz boxu dachowego? Koniecznie odwiedź ten adres.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające przewozić dużą ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz pojazdu. Na rynku jest dostępnych mnóstwo rodzajów bagażników dachowych – modele podstawowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, boxy dachowe, jak również listwy dachowe stanowiące bazę do uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wykonane z materiałów odpornych na korozję, promieniowanie słoneczne czy zniszczenia. Nadzwyczaj popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Rzecz jasna, typ bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – łatwy montaż

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży oraz specjalne pasy transportowe, które gwarantują, że spakowane przedmioty nie wypadają nawet na bardzo wyboistych trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą pojemność, a ich użytkowanie jest nadzwyczaj wygodne. Wybrane boxy dachowe otwierają się z trzech stron, co upraszcza dostęp do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest nieskomplikowany i nie wymaga zastosowania wyszukanych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu samochodu to wygodne rozwiązanie, z którego korzysta duży krąg kierowców. Bagażniki dachowe kupują zwłaszcza osoby aktywnie spędzające wolne chwile na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym znajdzie się miejsce także na narty, deski snowboardowe, a także inne akcesoria turystyczne, których z uwagi na swoją długość nie umieścimy w środku samochodu.

Dane adresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]