Robienie zakupów Rozrywka i hobby

Bankiety, wesela, eventy firmowe pod namiotem imprezowym

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli cieszyć się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że silny wiatr rozrzuci papierową zastawę lub zmoczy ich deszcz.

Jak możemy wykorzystać namioty imprezowe?

Na imprezy nie chodzimy wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość zabawy pod chmurką. Popyt na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na bankietach, podczas eventów firmowych, uroczystościach weselnych. Namioty na imprezy sprawdzą się zarówno podczas kameralnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dobrania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty imprezowe?

Namioty na imprezy przydadzą się przede wszystkim osobom, które planują przyjęcie w plenerze: narzeczonym chcącym zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym zabawę integracyjną, a także np. pracownikom agencji eventowych, którzy dbają o liczne imprezy zamawiane przez klientów. Namiot na imprezy to niezbędny element letniego przyjęcia!

Atuty namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zabezpieczający przed skraplaniem się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się namioty imprezowe wysokiej jakości. Sprzedaż tego asortymentu odbywa się zwykle poprzez kontakt telefoniczny lub mailowy, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne rodzaje i wymiary namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy także maskownice w kilku kolorach.