Robienie zakupów

Alternatywa dla sal weselnych – namioty ślubne

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Organizujesz ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot weselny a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu sprawia, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można spotkać zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla pokaźnej liczby gości, jak i modele stworzone z myślą o kameralnych imprezach. Organizujesz niewielkie przyjęcie na działce, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez problemu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot weselny – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Wielkość namiotu to ważny, ale nie jedyny czynnik, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle ważny jest także rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – hale namiotowe, namioty bankietowe, namioty typu Turek, Gwiazda, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem spiczastym lub dwuspadowym, jak również hale z plexi.

Namiot na wesele – zadbaj o komfort gości

Istotna jest również solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które osłonią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną skraplaniu wody na ściankach czy wydostawaniu się ciepła z namiotu.