słoje z kranikiem, słoik z kranikiem
Robienie zakupów

Akcesoria na imprezy – słoik z kranikiem

Od wielu lat trwa nawrót popularności słoików. Nie uważamy ich już jako opakowanie do nabywanych w sklepie lub wytwarzanych na własną rękę przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do podawania wielu napojów i deserów. Dużą popularnością cieszą się szczególnie pojemne Słoiki z kranikiem, mające wiele zastosowań. Jak możemy je zastosować? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoje z kranikiem do nalewek

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wyśmienicie nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoiki mają spore pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoje z kranikiem), co pozwala na przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie w środku owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia jest proste, zaś kranik sprawia, że bez problemu zlejemy gotowy likier do butelek, szybko i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności korzystania wężyków i filtrów.

Słoik z kranikiem do serwowania

Słój z kranikiem jest rewelacyjną dekoracją stołu, na którym się znajdzie. To sprawia, że jest on chętnie stosowany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości lub przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Nada się do serwowania lemoniad, oranżad, kompotów oraz soków, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest także to, że kran uniemożliwia dostanie się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając przejrzysty napój.

Dane adresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]