Marketing

Gazeta firmowa – czemu się na nią decydujemy?

Na tej stronie uzyskasz kompleksową pomoc specjalistów w dziedzinie wykonania gazety firmowej

Działania reklamowe to ważny aspekt prowadzenia przedsiębiorstwa – przez nie można wykreować image marki w oczach kupujących, co przy właściwym planowaniu niewątpliwie przyniesie efekty pod postacią zwiększonych zysków. Powinniśmy jednak wiedzieć, iż przedsiębiorstwa prowadzące więcej niż jeden oddział muszą także zadbać o to, co są myślą o niej zatrudnieni. Najskuteczniejszą metodą kontaktu z załogą od lat są gazety firmowe. Należy więc napisać na ich temat kilka zdań. Czemu są tak chętnie wykorzystywane przez pracodawców? Co zazwyczaj znajduje się w tego typu publikacjach? I – co na pewno jest najważniejsze – komu powierzyć opracowanie gazety firmowej?

Co znajdziemy w gazecie firmowej?

Zadaniem gazety firmowej jest ukazanie pracownikom dobrych stron firmy, w której działają. Dlatego sporo miejsca twórcy poświęcają sukcesom przedsiębiorstwa i pracowników. Gazeta firmowa powinna również dostarczać informacji dotyczących działań przedsiębiorstwa – szczególnie, jeżeli pracownicy różnych oddziałów się nie znają. Przeglądając gazetę firmową, zatrudnieni muszą również dowiedzieć się o planach przyszłych działań firmy. Charakterystyka gazet firmowych, jak łatwo stwierdzić, bywa różna zależnie od specyfiki firmy, ilości pracowników, a także od średniego wieku załogi.

Gazeta firmowa – wykonanie

Skuteczność wizerunkowa gazety firmowej w ogromnej mierze zależy od tego, jak ona wygląda. Z tego względu istotne będzie zarówno to, kto opracuje artykuły znajdujące się na jej łamach, lecz także to, jakim specjalistom DTP powierzymy jej opracowanie graficzne. Osiągniecie spodziewanych efektów marketingowych z pewnością ułatwi gazeta firmowa opracowana przez profesjonalną firmę reklamową. Stawiając na to wyjście nie tylko sprawimy, że odbiorcy szybciej znajdują ciekawe dla nich wiadomości, lecz również gazeta będzie wyglądać ciekawiej, przez co przeczyta ją więcej osób.

Dane adresowe:
Pracownia Register
ul. Murarska 3c lok. 8
31-311 Kraków

Tel.: +48 12 265 85 50
Mob.: +48 503 342 656
E-mail: [email protected]