Kosztowności Robienie zakupów

Zalety kolczyków na sztyftach

Zainteresowany kolczyki sztyfty? Zajrzyj tu.

Na to, jak będą prezentowały się kolczyki, rzutuje nie tylko użyty do ich zrobienia metal, projekt i szlachetne minerały, ale również rodzaj mocowania. W sklepach znajdziemy najróżniejsze typy zapięć – na przykład długie bigle lub małe sztyfty. Te ostatnie to najlepszy wybór dla tych Pań, które lubią minimalizm i komfort, gdyż niewielkie kolczyki na sztyftach nie haczą o odzież i nie obciążają uszu. Szczególnie istotna jest również rozmaitość projektów kolczyków na sztyftach – znajdziemy w tym segmencie wersje na specjalne okazje, a także te, które bez problemów możemy nosić do pracy.

Eleganckie kolczyki na sztyftach

Kolczyki na sztyftach są często naprawdę stylowe, a jednocześnie nie zniechęcają nadmiarem. Najlepszym rozwiązaniem będą na pewno srebrne kolczyki zdobione małymi, ozdobnymi minerałami – turkusem lub bursztynem. Najlepiej pasować będą do skromnych, lecz eleganckich kreacji – ich dopasowanie ułatwiają małe rozmiary i prosty wzór.

Kolczyki na sztyftach na co dzień

Z identycznych powodów kolczyki na sztyftach mogą być noszone także do codziennych strojów. Do biura dobrze założyć zwłaszcza kolczyki na sztyftach zdobione sztucznymi minerałami – prezentują się niemal tak dobrze, jak naturalne, a ich ewentualne zapodzianie nie okaże się tak bolesne. Sztuczne kamienie, które najlepiej łączą się ze sztyftami, to cyrkonie. Niekiedy również dobrze postawić na kolczyki na sztyftach z wykonaną z plastiku humorystyczną główką.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]