Kosztowności Robienie zakupów

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Chcesz nabyć biżuterię z koralem? Wejdź na www.bizutik.pl

Biżuteria z koralem jest elegancka i posiada właściwości ochronne. Jego nazwa pochodzi od słowa “gord”, czyli amulet. Koral, nazywany drzewem oceanów, symbolizuje bogactwo i siłę. Wierzy się, iż kamień korala strzeże przed złą energią i działa wyciszająco na pobudzony organizm. W mitologii, koral poświęcano bogini piękna, chcąc wzbudzać wzajemne uczucie miłości. Dzieci zaś, miał chronić przed złymi mocami i truciznami.

Biżuteria z koralem – elegancki dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest eleganckim uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na ważne wydarzenia. Koral najczęściej spotykany jest w barwach białych, łososiowych i różowych. Rzadziej ma ubarwienie niebieskie.

Jak biżuteria z koralem może wpłynąć na nasze zdrowie?

Biżuteria z koralem korzystnie działa również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, dodatnio wpływa na ukrwienie organizmu i kości. Osobom skarżącym się na niedokrwistość, zaleca się zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości kamienia korala przede wszystkim połączone są z kobietami. Reguluje cykl menstruacyjny i zwiększa płodność. Dodatkowo, koral ma właściwości wspomagające przy leczeniu problemów seksualnych. Osoba nosząca biżuterię z koralem może liczyć na zredukowanie stresu i stabilne życie rodzinne.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]