Kosztowności Robienie zakupów

Srebrna biżuteria posłuży lata. Wystarczy o nią zadbać

Potrzebujesz srebrnej biżuterii? Zobacz tutaj

Jest z ludźmi od wieków i pomimo dostępności różnych innowacyjnych projektów, w istocie mało ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa tę samą rolę – jest swoistą ozdobą ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie oraz panowie, dzieci oraz ich rodzice, osoby z różnych grup społecznych. Bez względu na to, jakie wzory lubimy, prawie za każdym razem biżuteria jest wykonywana z podobnych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie noszona? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, że jej stosowanie daje szansę uniknąć wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii jest zalecane osobom, które niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Czyszczenie srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo lat, jednak należy prawidłowo o nie zadbać. Co najważniejsze – nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy zmatowieć w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]