biżuteria z cyrkoniami, kolczyki z cyrkoniami, cyrkonie
Kosztowności Robienie zakupów

Kolczyki z cyrkoniami – idealny prezent

Stylowym dodatkiem dla każdej pani są kolczyki z cyrkoniami. Tego rodzaju świecidełka idealnie współgrają z pierścionkami wykonanymi ze srebra. Sprawdźmy więc, jak dobierać biżuterię z cyrkoniami.

Kolczyki z cyrkoniami – lepsze kolorowe czy kryształowe?

Cyrkonie to wytwarzane przez człowieka kamienie szlachetne, mające niepowtarzalne właściwości estetyczne. Mienią się pod wpływem światła szlachetnym blaskiem, są fachowo wyszlifowane oraz bezbarwne. Ich wygląd doskonale naśladuje naturalne kryształy, wykorzystywane są zatem jako element biżuteryjny. Istnieją również zabarwione odmiany cyrkonii – poprzez zastosowanie różnych domieszek można uzyskać poniższe zabarwienia: niebieski, bordowy, seledynowy, orzechowy. Najczęściej wyrabia się kolczyki z cyrkoniami, idealne na prezent – jako podarunek z okazji rocznicy ślubu lub na Gwiazdkę.

W jakich sklepach nabędziemy kolczyki z cyrkoniami

W jubilerstwie szeroko wykorzystuje się cyrkonie, najczęściej razem ze srebrem. Te piękne dodatki są twarde i odporne na czynniki zewnętrzne, dlatego znakomicie pasują do srebrnych obrączek, bransoletek oraz zawieszek. W jakich sklepach dostaniemy dodatki z cyrkoniami? Ogromny wybór oferują sklepy on-line, gdzie możemy zamówić śliczne kolczyki z cyrkoniami i obrączki w zróżnicowanych odmianach i świetnych cenach. Bez wychodzenia z domu możemy mieć wyśnioną i modną biżuterię. Odbiorcy często kupują proste kolczyki, ale także te bogato dekorowane.