Kosztowności

Kolczyki serduszka – dla dziewczynek i eleganckich kobiet

Jeśli potrzebujesz kolczyków serduszek, skieruj się tu

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je założyć na każdą okazję, rewelacyjnie akcentują urodę, są również fenomenalnym pomysłem na upominek. Jakie formy kolczyków znajdziemy na rynku? Z czego przeważnie są produkowane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – na okazjonalne wyjścia i do szkoły

Motyw serca jest często używany w jubilerstwie. Jest on inspiracją do tworzenia kolczyków tak dla pań, jak i dla dziewczynek. Kolczyki serca są delikatnym dodatkiem do wielu stylizacji. Są wytwarzane zarówno w postaci sztyftów, jak i kolczyków wiszących. Pierwszy typ kolczyków jest najczęściej wybierany na swobodne okazje – ubieramy je na co dzień lub do pracy. Kolczyki ze sztyftami nie dominują stylizacji, ale w delikatny sposób akcentują naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serduszka mogą być zastosowane do optycznego wydłużenia szyi i wyszczuplenia twarzy. Tego typu kolczyki nadadzą się na okazjonalne wyjścia, romantyczne kolacje czy studniówki i wspaniale łączą się one z szykownymi sukienkami. Kolczyki serca dla najmłodszych sprawdzą się natomiast zarówno w szkole, jak i podczas Pierwszej Komunii.

Kolczyki serduszka – perfekcyjny podarunek dla ukochanej osoby

W sprzedaży obecne są kolczyki serduszka wytworzone ze złota i srebra. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane – niedrogie, a zarazem prezentują się niezwykle efektownie. Tak kolczyki wiszące, jak i sztyfty mogą być przystrojone drogimi kamieniami, przykładowo cyrkoniami, które podkreślą urodę właścicielki. W sklepach nabędziemy kolczyki serduszka w kolorze szafirowym bądź błękitnym, a także modele pokryte emalią. Biżuterię ze wzorem serca można podarować w prezencie ukochanej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody oraz w wielu innych przypadkach. Wręczone ukochanej kobiecie – narzeczonej, żonie czy też babci, kolczyki serca będą zawsze przypominać o łączącej was więzi, miłości i szacunku.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]