Kosztowności

Kolczyki kwiatuszki i inne motywy roślinne

Dowiedz się, gdzie nabyć kolczyki kwiatuszki, wejdź na http://bit.ly/39H0Bz1

Od dziesiątek lat jeden z ulubionych motywów używanych przez jubilerów to kwiaty i ogółem otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę sporo. Wśród głównych z nich wyliczyć wypada zdecydowanie ogromną różnorodność takich wzorów, która sprawia, że błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dojrzałe kobiety, jak i dziewczynki. Nie możemy nie wspomnieć także o interesującym designie, którym nierzadko cechują się kolczyki kwiatki oraz pozostała biżuteria inspirowana florystycznymi wzorami – albowiem ona wyśmienicie pasuje zarówno do gustownych, wieczorowych sukienek, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak jednak dopasować kolczyki kwiatuszki, by dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatki – wzbogacone kryształkami albo emaliowane

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę porywającym dopełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków okazują się nawet najbardziej wyrazistym jej dodatkiem. By tak jednak było, należy je dobrze dobrać do danej stylizacji. W przypadku strojów wieczorowych albo tych ubieranych na oficjalne spotkania, najodpowiedniejszym wyborem do nich będą bezsprzecznie kolczyki kwiatki przyozdobione kryształkami bądź kamieniami szlachetnymi. Kolczyki emaliowane będą natomiast prezentować się ładnie przy mniej formalnych, casualowych stylizacjach. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi przeważnie mają sztyfty. Oddzielną grupę stanowią kolczyki tworzone z przedtem sporadycznie używanych przez jubilerów materiałów, jak na przykład ceramika, drewno czy tworzywa sztuczne.

Nie tylko kolczyki kwiatki. Pozostałe wzory inspirowane roślinami

Pozostając nieprzerwanie w temacie kolczyków kwiatuszków, nie sposób byłoby nie napomknąć o tym, iż kwiaty nie są jedynym motywem florystyczny, który zdobył serca złotników. Sporą popularnością cieszą się również wzory bazowane na kształcie pędów oraz liści. Nieco rzadziej spotykane – jakkolwiek możemy znaleźć je w sklepach – to kolczyki inspirowane kształtem owoców lub całych roślinnych sylwetek.

Dane adresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]