Kosztowności Robienie zakupów

Jubiler nie tylko sprzeda Ci pierścionek, ale i naprawi Twoją biżuterię

Zapraszamy do sklepu jubilerskiego Kraków - tu zawsze odszukacie to, czego potrzebujecie!

Wraz z zwiększeniem dostępu internetu i rozkwitem rynku, zreformowaliśmy też nasze przyzwyczajenia związane z robieniem zakupów. Teraz bardzo często wykorzystujemy możliwość zamawiania przez internet. I choć w sieci odnajdziemy nieomalże wszystko, wciąż wiele rzeczy powinno się kupować w tradycyjnych sklepach. Jednym z nich jest biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z doradztwa rzeczoznawcy

Zakup platynowego wisiorka, pierścionka bądź broszki wiąże się z wyższym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy podczas zwykłych zakupów. Zatem, by być pewnym, iż biżuteria zaspokoi w pełni nasze oczekiwania, powinniśmy zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest mnóstwo przesłanek, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli mamy zamiar kupić obrączki lub pierścionek zaręczynowy, mamy okazję nałożyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na palcu. Jeśli zaś zauważymy design pierścionka trafiający w nasz gust, ale będzie on zbyt ciasny lub zbyt luźny, złotnik na nasze życzenie dopasuje go do stosownego wymiaru lub zrobi nowy. Innym atutem zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność skorzystania z fachowej pomocy jubilera. Zaprezentuje on współczesne nurty we wzornictwie, poradzi nam jak dopasować właściwy kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą współgrać z naszą cerą, a osobom szukającym biżuterii na prezent podpowie, co obecnie daje się z okazji imienin, ślubu czy komunii.

Jakie usługi świadczy oferuje jubiler?

Sklepy jubilerskie nie tylko oferują sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale także pełnią pomocnicze usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli odpadł nam kryształek z kolczyka bądź zerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i umiejętnie zreperuje go w swojej pracowni. Przerobi również obwód sygnetu, jeśli odziedziczymy biżuterię po kimś, kto miał większy obwód palca. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na wisiorku czy pierścionku podziękowania, datę, gratulacje czy też inny ważny dla nas cytat. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś unikatowy prezent, albo mamy swój pomysł na pierścionek albo zawieszkę, możemy zlecić jubilerowi wykonanie biżuterii według naszego szkicu. A jeśli w szkatułce trzymamy uszkodzoną bądź niepotrzebną biżuterię, z którą nie mamy co zrobić, zanieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym prowadzony jest skup metali szlachetnych.

Dane adresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]