Finanse i rachunkowość

Automatyczna księgowanie faktur z aplikacją Flobo

Skieruj się w to miejsce, jeśli szukasz szczegółowych wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności.

Prowadzący własne firmy nieprzerwanie szukają narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć wydatki na działalność, a jednocześnie ograniczyć czas przeznaczany na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Polska aplikacja Flobo, która jest jedną z niewielu na naszym rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale także automatyzuje windykację zaległych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez integrację z usługą mass collect banku

Automatyczne księgowanie przelewów w aplikacji Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z oprogramowaniem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo ma rachunek, umożliwia aplikacji rozpoznanie konkretnych płatników, bo każdy z nich ma nadany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy czasochłonny obowiązek manualnego księgowania płatności, co pozwala na wykorzystanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych ważnych dla powodzenia firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności spełni potrzeby nie tylko większych firm, ale także i tych małych, które w miesiącu wystawiają zaledwie 100 faktur. Flobo ma jeszcze jedną przydatną funkcję, nadzwyczaj wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie borykają się z nieterminowymi klientami – to moduł automatycznej windykacji.

W jakich przypadkach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Nie wiesz czy robot Flobo to wartościowe rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których będziesz mógł zamówić tę, która perfekcyjnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie obsługuje należności abonamentowe, dlatego doskonale sprawdzi się w szkołach językowych lub prywatnych, czy tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się także hotelom, domom wypoczynkowym, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z podmiotami oferującymi różne usługi? Gdy pomiot za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]