Branża prawna

Prawo pracy w Krakowie – kancelaria prawna

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. posiada długoletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, tak od strony pracownika, jak i pracodawcy. Nasza działalność skupia się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale też na doradztwie w obszarze bieżącego stosowania prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii radców prawnych

Reprezentując Pracodawców, na co dzień udzielamy pomocy przy opracowaniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego trwania oraz rozwiązania. Pomoc prawna jakiej udzielamy ma nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale także uchronić ich przed sporami sądowymi z zatrudnionymi. Jesteśmy świadomi, że wraz z rozwojem spółki, stosowanie prawa pracy jest większym wyzwaniem. W związku z tym naszym priorytetem jest działanie w sposób niewidoczny dla Klienta, który dzięki temu może skoncentrować się na prowadzeniu biznesu, a nie na zawiłościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna jako pełnomocnik Pracownika

Równie często występujemy w roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie znacznie częściej nasza pomoc skupia się na prowadzeniu spraw sądowych dotyczących nawiązania stosunku pracy, niezasadnego zwolnienia lub chociażby godzin nadliczbowych. Bezsprzecznie wymaga to od nas zupełnie odmiennego zaangażowania, ponieważ tego typu sprawy związane są ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sądu do uznania racji Klienta staje się sporym wyzwaniem.