Branża prawna

Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż lub za szkodę będącą wynikiem czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

W naszej codziennej pracy podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego rodzaju. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno komunikacyjnych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej powierzchni. Nierzadko podejmujemy również sprawy wynikłe ze strat powstałych podczas wyjazdów wakacyjnych, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistymi warunkami panującymi w hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. O naszą pomoc zwracają się także osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej, przepisanie nieprawidłowych leków czy powikłania przy porodzie lub operacji.

Działania kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw odszkodowawczych mierzymy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, wypadek komunikacyjny, w którym zginęła bliska im osoba czy niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza. Zawsze wiąże się to też z wieloletnią traumą, z jaką zgłaszają się do nas poszkodowani. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie oszacowanie jakich kwot może dociekać nasz Klient. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego toku sprawy.