Branża budowlana

Wyjątkowe projekty domów drewnianych

Projekty domów drewnianych nowoczesnych. Zobacz, kto potrafi to sporządzić

Domy z bali stają się coraz bardziej popularne. Nowatorska konstrukcja sprawia, że tego typu budynki nie tylko wyglądają bardzo estetycznie, ale są również komfortowe. Czy w domkach drewnianych można mieszkać również w miesiącach zimowych? Gdzie wyszukać architekta, który pomoże nam zbudować naturalny dom?

Projekty domów drewnianych – niższe koszty

Nowoczesne domy drewniane powoli stają się rzeczywistością. Klienci chętnie decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż mają one wiele walorów. Przede wszystkim są one bardziej ekonomiczne niż tradycyjne domki jednorodzinne. Konstrukcja jest lekka, a to oznacza większe oszczędności. Całoroczne domy drewniane powstają niezwykle szybko, gdyż są wznoszone z prefabrykatów. Nie musimy martwić się o roboty związane z tynkowaniem. Fachowcy podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego konstrukcje drewniane zyskują coraz szersze grono fanów. Łączą one w sobie różne elementy. Domy drewniane nowoczesne urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo tatrzańskie domki. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym rozwiązaniom dają komfort taki sam jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – znakomite właściwości termiczne mikroklimat

Domy drewniane nowoczesne to konstrukcje zrobione z organicznych składników, dlatego też są w całości ekologiczne. Dzięki zastosowaniu bali osoby chorujące na alergie czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Nowoczesne domy drewniane charakteryzują się wspaniałym poziomem izolacji cieplnej, nie trzeba stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Ważnym plusem są cienkie ściany, dzięki czemu metraż domu jest większy. Domy drewniane można konstruować także podczas zimy, bo całość prac wykonywana jest na sucho. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali pamiętajmy, żeby zlecić całość prac najlepszym specjalistom.

Dane adresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]