Branża budowlana

Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Producenci stolarki okiennej - sprawdź pełną ofertę

Naturalne okna drewniane są bardzo eleganckie i wytrzymałe. Sprawdzają się w przypadku każdej konstrukcji – od starych budynków po minimalistyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co stanowi o ich wytrzymałości?

Producent okien drewnianych – tradycyjne materiały

Obecnie okna drewniane są wytwarzane przy użyciu najnowszych technik, co powoduje, że cechują się niskim współczynnikiem strat ciepła. Producenci okien drewnianych świetnie je gruntują, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane gwarantują znakomite efekty wizualne, posiadają zaokrąglone ramy, klasyczne okucia. Mogą być wytworzone zarówno z drewna rodzimego – np. sosny, jak i typów szlachetnych (meranti). Okna drewniane są popularne w naszym kraju, ponieważ łączą klasyczne materiały z innowacyjnymi technikami.

Producent okien drewnianych – drewno jako materiał naturalny

Producent okien drewnianych z reguły gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia dźwiękochłonność oraz łatwość obróbki. Naturalne drewno posłuży przez wiele lat, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Trzeba podkreślić, że producent okien drewnianych zapewnia również wytrzymałe drzwi, idealne do stuletnich dworków lub nowoczesnych zabudowań. Drewno jako komponent naturalny jest absolutnie bezpieczne dla środowiska, sprawdza się przy renowacji zabytków. Rekonstruując zabytek warto zatem wybrać wysokogatunkowe, solidne i gustowne surowce drewniane.

Dane adresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]