Branża budowlana

Budowa domów drewnianych – doświadczeni specjaliści to podstawa

Jeśli chcesz zlecić budowę domów drewnianych przeszklonych, zajrzyj na domygoralskie.com

Mnóstwo osób marzy o posiadaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie dominowały domy mające kształt zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Wyróżniały się też ogromnymi stratami energii. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy z drewna, które stanowią połączenie znanego od pokoleń stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy drewniane to teraz świetny przykład na to, jak skutecznie można zestawić ze sobą tradycyjny styl podhalański z współczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak nierzadko nazywa się także styl podhalański – to kwintesencja doskonałego gustu. Niewielkich rozmiarów okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda bądź balkon – to najbardziej charakterystyczne cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu góralskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, chętnie stosują także innego rodzaju nowatorskie materiały. Tego rodzaju dom może być też energooszczędny. Aby tak właśnie było architekci stawiają na zwartą bryłę budynku, polecają dobór właściwych okien oraz odpowiednie ocieplenie. Domy drewniane wzniesione w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym spotkać można nierzadko w w jednej części Polski. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie położone jest malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Przygotowanie doskonałej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z nowoczesnością naprawdę nie należy do prostych. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie specjalistom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały oraz wygodny w użytkowaniu.

Dane adresowe:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]