ultra robotics, polski producent silników elektrycznych
Automatyka przemysłowa

Poznaj ofertę silników DC i serwomechanizmów polskiego dystrybutora

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz coraz powszechniejsze zastosowanie robotyki w rozmaitych gałęziach przemysłu, wymusza poszukiwanie najlepszych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne sterowniki serwo i serwonapędy od uznanych globalnych wytwórców.

Motoreduktory, przekładnie oraz silniki DC i BLDC od uznanych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (bezszczotkowych i szczotkowych), silników elektrycznych prądu stałego oraz przekładni planetarnych i falowych produkowanych z surowców najwyższej jakości przez najlepszych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką solidnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w ciężkich warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz szeroką obsługą informacji zwrotnych, a ich wydajność utrzymuje się na poziomie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy wystawieniu na intensywne wstrząsy mechaniczne i drgania, dużej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza.

Spółka Ultra Robotics dostarcza również rozwiązania od Positec, Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company i Sesame Motor Corp.

Dane adresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]