Automatyka przemysłowa

Niezbędna w każdym domu – skrzynka telekomunikacyjna

Kup skrzynkę teletechniczną

Skrzynki teletechniczne muszą spełniać wiele oczekiwań i być niezwykle praktyczne. Na rynku znajdziemy wiele ich typów, których profil musi być dostosowany do różnych warunków. Do czego są potrzebne skrzynki teletechniczne i jak powinny być skonstruowane?

Skrzynka telekomunikacyjna – wewnątrz budynków i na powietrzu

Skrzynka telekomunikacyjna powinna być zbudowana ze wzmocnionego surowca i jednocześnie przepuszczać sygnały Wi-Fi. Na rynku znajdziemy 2 zasadnicze rodzaje skrzynek telekomunikacyjnych. Pierwszy rodzaj to skrzynka teletechniczna umieszczana na powietrzu, która musi cechować się odpornością na ingerencje zwierząt, a także urazy mechaniczne. Inna ważna grupa to skrzynka mieszkaniowa, w której znajdują się kluczowe przewody – np. kable koncentryczne oraz główne przyłącza urządzeń – wzmacniacze RTV, multiswitche. Poszczególne urządzenia możemy zamontować m. in. na rzepy lub specjalne taśmy instalacyjne.

Skrzynka telekomunikacyjna – dedykowane komory

Kluczowym elementem jest też ochrona przed wtargnięciem osób trzecich do środka szafki. W tym celu stosuje się specjalistyczne zamki. Bezpieczeństwo jest niesamowicie istotne ze względu na dzieci. Należy pamiętać również o zachowaniu porządku wewnątrz szafki – w tym celu montuje się profesjonalne komory. U dystrybutorów znajdziemy wiele modeli szafek – dostępnych w różnych rozmiarach, co sprawia, że szybko dopasujemy je do naszego mieszkania.

Dane adresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]